Правила повернення
Політика відмови від послуг
Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений строк (період відмови).
Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних із поверненням.

Ви розумієте та погоджуєтесь, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом строку відмови, ми маємо право утримати із внесеної вами суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарів та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.
Якщо ви звернулися за поверненням у встановлений строк, ми зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас в якості оплати послуг. Для отримання коштів зв'яжіться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.
При відмові в день оплати навчання кошти повертаються у повному обсязі. При відмові в інший день кошти повертаються за вийнятком 7.2% від об'єму оплачених коштів.

Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або звантаження відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих вам на момент оформлення запиту на повернення. У такому разі сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично наданих послуг.

Made on
Tilda